BDLM

Přistrojová péče

Maderoterapie

RADIOFREKVENCE

Příjemné a bezbolestné radiofrekvenční ošetření které můžete absolvovat celoročně. Komplexní účinek radiofrekvence vede k destrukci tukových buněk, k ozdravení škáry na buněčné úrovni a vyhlazení vrásek. Velmi účinná redukce tukových zásob v obličeji (tváře, dvojitá brada). Výrazné odstranění vrásek. Zpevnění povadlé pleti kolagenu a elastinu v podkoží, modeluje kontury obličeje. Aktivuje tvorbu fibroplastů a nového kolagenu. Efekt je patrný brzy po ošetření, výraznější je ve 4-10 opakování po 7-14 dnech nebo velmi doporučuji v kombinaci s kompletní péčí.

Odlíčení, tonizace, čistění ultrazvukovou špachtlí, enzymaticky peeling, masáž rukou, radiofrekvence, nanohydratace, maska se světelnou terapii, závěrečná péče.

Obličej včetně brady 45min / 1190Kč

Obličej, krk a dekolt 60min / 1690Kč


Ke kosmetické péči
Obličej a brada 20min / 790Kč

Obličej, krk a dekolt 30min / 990Kč

NEINVAZIVNI MEZOTERAPIE ELEKTROFOREZOU

Aplikační hlavice pracuje na principu elektroforézy. Kosmetické přípravky jsou penetrovány pomocí působení mikroproudu v přesně optimalizované frekvenci. Žádná část aplikační hlavice nepronikne skrz povrch pleti. Nepředstavuje žádnou zátěž pro váš organismus. Skvělé dosažitelné výsledky. Aplikační hlavice s neinvazivní mezoterapií penetruje kosmetické roztoky přes povrch pleti hluboko do kožních vrstev. Penetrace přírodních extraktů a vitamínů. Tato metoda je speciálně pro klientky co se boji jehel, mají nízký práh bolesti a hlavně ji můžeme provádět celoročně. Tím že je neinvazivní, nehrozí hyperpigmentace. Neinvazivní mezoterapie pomocí elektroforézy je budoucnost, kterou můžete využívat již nyní! Doporučuji v 4-6 opakování po 7-14dnech, nebo jako doplněk ke kompletní kosmetické péči.

Péče probíhá odlíčení, tonizace, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatický peeling, masáž rukou, neinvazivní mezoterapie, nanohydratace, maska se světelnou terapií, závěrečná péče…

Obličej včetně brady 45min / 1800Kč

Obličej, krk a dekolt 60min / 3300Kč


Ke kosmetické péči - 1490Kč

AQUAPEELING

Čistěnil AQUAPEELINGEM, pomocí vodního hrotu a vakua. Díky této příjemné metodě, která je bezbolestná, dokonale vyčistíme póry, mazové žlázky a odstraníme černé tečky.

S kompletní péčí
Odlíčení, tonizace, ultrazvuková špachte, enzymatický peeling, masáž rukou, AQUAPEELING, PLAZMOVÝ TOK s ozónem proti nežádoucím kožním defektům ( opary, akné, dermatitida ), intenzivní zapracování aktivních látek ULTRAZVUKEM, NANOHDRATACE, maska se SVĚTELNOU TERAPIÍ, závěrečná péče…

Základní cena 60min / 1590Kč

S masáží 80min / 2290Kč


Samostatně s odličením - 30min / 990

DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

Nejpopulárnější mechanický peeling DIAMANTOVÁ DERMABRAZE na odstranění vrásek, jizviček, povrchové pigmentace, zjemnuje póry, vyhlazuje, rozjasňuje a sjednocuje plet.

S kompletní péčí
Péče probíhá odlíčení, tonizace, odstraněním nečistot ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLI, PLAZMOVÝ TOK proti nežádoucím kožním deficitům, masáž, enzymatický peeling, DIAMANTOVÁ DERMABRAZE, NANOHYDRATACE, sérum zapracované ULTRAZVUKEM, biocelulozová maska se SVĚTELNOU TERAPIÍ, masáž rukou, závěrečná péče.

90min / 2290Kč

EMS - ELEKTRICKÁ SVALOVÁ STIMULACE

elektrická svalová stimulace na pozvednutí kontur obličeje. Princip spočívá v tom, že elektrické signály jsou posílány do obličejových svalů prostřednictvím obličejové masky. Elektrické impulzy jsou přenášeny do pleti prostřednictvím obličejové masky připojené k sadě 4 konektorů. Elektrické impulzy napodobují přirozené signály posílané nervovým systémem k aktivaci svalů. Tímto způsobem může být dosaženo kontrakcí svalů, což může být užitečné pro posilování ochablých svalů. V oblasti obličeje technologie EMS napomáhá ke zvýraznění kontur.

Kosmetické péči 290Kč