BDLM
Masáž lávovými kameny

Argireline countouring mask


Argireline maska je často nazývána jako "neinvazivní botox". Argireline je peptid, který potlačuje přenos signálů mezi nervy a svaly. Je vynikající jako prevence vzniku mimických vrásek.


Argireline maska (acetyl hexapeptid-3 nebo -8) s okamžitým tenzorovým efektem. Redukuje mimické vrásky způsobené opakovanými pohyby svalů. Podporuje také tvorbu kolagenu, zvyšuje pevnost a hydrataci pokožky, snižuje výskyt záhybů a vrásek


Dvojitý účinek: maska působí na pokožku (až po dermální vrstu) a (mimické) svaly.Kůže je viditelně a hmatatelně napnutá (až k dermální vrstvě), zpevněná. Výsledek může trvat až 21 dní v závislosti na stavu pleti.Adstringentní účinek také poskytuje významné posílení průtoku krve a dalších vnitřních kožních procesů nazývaným "reverzní osmóza". Reverzní osmóza je zodpovědná za zásobování krevních buněk naplněných kyslíkem a nezbytnými živinami do horních vrstev pokožky a zároveň podporuje prospěšný odvod přebytečných tekutin a odstraňuje veškeré blokády v oběhovém systému.


Tato maska je zajímavá i pro klienty, kteří již používají botox - argireline totiž prodlužuje jeho účinek. Díky tomu je také perfektní pro podporu a doplnění botoxových ošetření.