BDLM

Mezoterapie

Nejšetrnější cesta k dokonalé pleti

Mezoterapie obličeje řeší

 1. špatnou barvu pleti
 2. prohloubení nasolabiálních záhybů
 3. věkové skvrny
 4. obličejové vrásky
 5. celulitidu
 6. vypadávání vlasů
 7. akné
 8. změny obličeje související s věkem
 9. suchou kůži
 10. zhoršení kontur obličeje

Mezoterapie

je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky. Jedná se o metodu, která zesiluje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky. Jako prevence je vhodná pro ženy od 30. roku.


Jak ošetření probíhá

Pleť se odlíčí, tonizuje a zdesinfikuje. Poté se pomocí dermopera aplikují vybrané látky-tato aplikace trvá zhtuba 20 min., na závěr se aplikuje maska na zklidnění pokožky a závěrečný oční a pleťový krém,


Před aplikací

týden před nepoužívat aspirin, vitamín E, infuze vitamínu C, očkování proti chřipce, očkování proti Covid 19, léky proti bolesti, zánětům a srážlivosti krve. Zvýšit pitný režim.


Po aplikaci

po dobu dvou týdnů se vyhýbat, mrazu, slunci, sauně, bazénu, UV záření a používat kosmetiku od Vaší kosmetičky. 24 až 48 hodin bude pleť červená a velmi citlivá, po dobu 24h se nelíčit . 48h necvičit ať se pleť nespotí, po celou dobu kůry nepodstupovat chemický peeling, aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů.


Kontraindikace

alergie, opar, těhotenství, kojení, poruch srážlivosti krve, onkologické onemocnění, onemocnění srdce, nachlazení, zánět v těle,


Mezoterapie

Mezoterapie

Mezoterapie

Ceník ošetření

40 minut

 • 1 ošetření obličej 1500 Kč
 • 1 ošetření obličej a krk 1800 Kč
 • 1 ošetření obličej, krk a dekolt 2300 Kč