BDLM

Kosmetická ošetření

Kosmetická ošetření


Na kosmetických ošetřeních Vás budu hýčkat nahřátými ručníky s éterickým olejem, čistit ultrazvukovou špachtlí, zapracovávat aktivní látky ultrazvukem a vyhlazovat vrásky ionizační kuličkou, ruční liftingovou masáží a stimulaci vlasové pokožky.

V zimním období je pro Vás připravené vyhřívané lehátko

Kosmetické ošetření pro náctileté

odlíčení, tonizace, exfoliace se změkčením, masáž rukou, čištění ultrazvukovou špachtlí, dočištění mechanicky, stimulace buněk ozónem, maska dle typu pleti s pouzitim LED tunelu s hojivým světlem, závěrečná péče zažehlená ultrazvukem

60min / 990kč

Ošetření očního okolí

Rozjasněte svůj pohled a zapomente na těžká víčka. Nic nedefinuje krásu a harmonii tváře tolik, jako oči. Citlivá pleť očního okolí, denní rytmus života, stres, znečištění okolí, únava…to vše zanechává stopy: kruhy pod očima, váčky, vrásky, což způsobuje unavený vzhled obličeje. Anubis je jedinečná kompletní péče určená speciálně pro oční okolí, která působí proti neestetickým projevům v této zóně obličeje: mimickým vráskám a vráskám způsobeným stárnutím pleti, kohoutím stopám, kruhům pod očima a váčkům. Práškový peeling na oční okolí s fytoenzymy, koncentrat, maska a krém liftingový, drenážní s kolagenem, vitamíny A, C, E, kofejn a jod.Ošetřeni je doplněno o Blefaro masáž a s přiložením Crystallove ručně pletené kamínkové masky. Chlad uvolňovaný kamenem zmírňuje váčky a kruhy pod očima, zvyšuje krevní oběh, čímž podporuje očištění těla od toxinů a odstranění lymfatických otoků.

50min / 890kč

Kosmetické ošetření

odlíčení, tonizace, exfoliace se změkčením, masáž rukou, čištění ultrazvukovou špachtlí, dočištění mechanicky, masáž obličej, krk, dekolt a mikromasáž očního okolí, stimulace vlasové pokožky, KRÉMOVÁ maska dle typu pleti, sérum zažehlené ultrazvukem, oční krém zapracován ionizační tyčinkou, závěrečný krém dle typu pleti.

75min / 1290kč

Kosmetické ošetření + AMPULKA s aktivními látkami zažehlená ultrazvukem

odlíčení, tonizace, exfoliace se změkčením, masáž rukou, čištění ultrazvukovou špachtlí, dočištění mechanicky, masáž obličej, krk, dekolt a mikromasáž očního okolí, stimulace vlasové pokožky, KRÉMOVÁ maska dle typu pleti, sérum zažehlené ultrazvukem, oční krém zapracován ionizační tyčinkou, závěrečný krém dle typu pleti.

90min / 1590kč

Kosmetické ošetření + AMPULKA s aktivními látkami zažehlená ultrazvukem ALGINATOVÁ maska

jsou to jedny z nejefektivnějších pleťových masek. Vyrábí se z hnědých řas, které obsahují jedinečnou látku, a to kyselinu alginátovou, konkrétně její soli, které mají neuvěřitelnou vlastnost vázat obrovské množství vody. Při smíchání masky s vodou Vám vznikne gelovitá maska, která je bohatá na vitamíny, minerály, výživné látky a vodu. Po nanesení na pleť Vám okamžitě vyplní všechny záhyby a vrásky a intenzivně hydratuje a vyživuje pleť.

90min / 1790kč

Kosmetické ošetření + AMPULKA s aktivními látkami zažehlená ultrazvukem, PLÁTÝNKOVÁ NEBO BIOCELULOZOVÁ MASKA S LED MASKOU

tyto masky doslova krmí vaši pleť pečujícími ingrediencemi v co nejkratším čase. Plátýnko vytvoří ochranu, a tak mohou veškeré přísady průběžně pronikat do pokožky bez rizika, že by se odpařily. LED MASKA - pracuje na principu terapie fotonovým světlem, která v oblasti dermatologie patří mezi nejefektivnější v boji proti chronickým kožním problémům. Velkou výhodou fotonové terapie je nebolestivost, nemá vedlejší účinky a po jejím použití vaše pleť nebude potřebovat žádný čas k hojení. Pomáhá při léčbě akné, redukovat vrásky, omlazuje pleť, vypíná pokožku, minimalizuje póry, úspěšně bojuje proti nadměrně mastné pokožce, zlepšuje její pružnost, sjednocuje tón pleti a podporuje cirkulaci krve v podkoží. Zvyšuje účinnost vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků, potlačuje tvorbu melaninu.

90min / 1790kč

New event ošetření s AHA kyselinami

Obsah ovocných kyselin tohoto exfoliačního ošetření umožňuje neustálou, kontrolovanou a šetrnou obnovu vrchní vrstvy pokožky. Tím dochází k obnově buněk, je speciálně určen pro silnou a aknózní pleť pro redukci projevů akné nebo jako doplněk omlazujících ošetření, neboť ztenčuje rohovou vrstvu pokožky a tím vyhlazuje vrásky. Po tomto ošetření je plet okamžitě rozzářená, vyhlazená a čistá.

90min / 1790kč

Kosmetické ošetření + ampulka s aktivními látkami zažehlená ultrazvukem, hydrojelly maskou se světelnou terapií

jsou novou generací slupovacích masek s infuzí elektrolytů (inovativní elektrolytickou technologií). Poskytují jedinečný zážitek a potěšení provázené příjemnou vůní a texturou. vidíme okamžité výsledky. Pokožka bude hydratovaná, zklidněná a projasněná. Textura Hydrojelly®️ poskytuje silnou hydrataci a okamžité chladivé, zklidňující a liftingové učinky

90min / 1990kč

Neinvazivní botoxové ošetření bez jehel se španělskou masáží

Hluboce relaxační a liftingové ošetřeni díky lymfatické španělské masáži, včetně stymulací vlasové pokožky, Enzymatický peeling a na závěr Cure serum plne rostlinnych extraktu, kyseliny, ceramidy, vitamíny a antioxidanty, růstové faktory, peptidy, protizánětlivé složky. Argilering contouring mask neboli neinvazivní botox na obličej, krk i dekolt s přiložením Crystallove oční masky z přírodního kamene. Po tomto ošetření nechcete odejít z lehatka, ikdyž začátek je vždy vaše méně oblíbené čistěni, peeling zpříjemněný masáží ručiček…

90min / 2490kč

Každé ošetření je možné prodloužit o masáže z nabídky.