BDLM

Esthemax Hydrojelly® mask

Esthemax Hydrojelly® mask

Tekuté nitě

Hydrojelly® masky jsou novou generací slupovacích masek s infuzí elektrolytů (inovativní elektrolytickou technologií). Jde o revoluční vysoce účinné produkty obsahující mnohem vyšší koncentraci rafinovaného alginátu, mořské řasy, vysokou koncentraci aktivních látek a žádný jíl. Abychom se vyhnuli konzervačním látkám, masky jsou v práškové formě. Suché přísady zůstávají čerstvé a aktivují se až smícháním s čistou vodou těsně před aplikací.


Naše úžasné Hydrojelly® masky poskytují jedinečný zážitek a potěšení provázené příjemnou vůní a texturou. Většina pleťových masek zanedbává oblast očí a rtů, masky esthemax Hydrojelly® mohou být aplikovány na tyto oblasti, což maximalizuje její výhody. Jakmile je maska nanesena, okamžitě ucítíte její chladivé a zklidňující vlastnosti.


Poté, co masku sloupneme, vidíme okamžité výsledky. Pokožka bude hydratovaná, zklidněná a projasněná. Textura hydrojelly® poskytuje silnou hydrataci a okamžité chladivé, zklidňující účinky najednou. Vytváří také zcela hedvábně měkké, vakuové těsnění na kůži. Tato funkce je nejdůležitější! Toto vakuové těsnění umožňuje úplné vstřebání organických látek a elektrolytů spolu se séry, které aplikujeme pod masku do hlubších vrstev pokožky.


Hydrojelly® masky díky nové inovativní technologii obsahují elektrolyty (ionizované formy minerálů - sodík, draslík, hořčík, chlorid, fosfor, hydrogenuhličitan a pyrofosforečnan sodný), které obnovují životně důležitou hydrataci pleti a přináší ji tolik potřebné živiny. Pokud v pokožce chybí voda / hydratace, dochází také k menší mezibuněčné komunikaci (růst, vývoj, dělení a organizace buněk do tkání), což snižuje účinnost všech buněčných procesů. Pokožka nemůže správně absorbovat nebo udržovat vodu bez správné rovnováhy elektrolytů.


Ne vždy napraví suchost a hydrataci pokožky dostatečné pití vody nebo aplikace hydratačních produktů. Jedním z nejčastějších viníků dehydratované pokožky je právě nerovnováha elektrolytů. Pokožka bez jejich rovnováhy nemůže absorbovat a udržovat vodu. Klíčem je infuze elektrolytů. Tyto elektrolyty pomáhají pokožce vypadat zdravě, krásně a udržet ji ve skvělém stavu. Hydrojelly® masky poskytují pokožce infuzi elektrolytů, které ji chrání před dehydratací, únavou a poškozením.


Aktivní složky

  1. Elektrolyty: ionizované formy minerálů - sodík, draslík, hořčík, chlorid, fosfor, hydrogenuhličitan a pyrofosforečnan sodný, které obnovují životně důležitou hydrataci pleti a přináší ji tolik potřebné živiny.

  2. Mořské řasy: jednou z nejpozoruhodnějších schopností řas je její schopnost okamžitě hydratovat pokožku. Řasy jsou bohatým zdrojem přírodních polysacharidů s prokázanou schopností zvýšit bariérovou funkci pokožky, doplnit přirozené zásoby vody v pokožce a zvýšit její schopnost zadržovat vlhkost. Řasy také produkují 60% kyslíku. Jsou silným antioxidantem, který detoxikuje a posiluje obranyschopnost Vaší pokožky proti celé řadě stresových faktorů.

  3. Organická celozrnná ovesná mouka: má vynikající čisticí a exfoliační vlastnosti.

  4. Organická bílá rýžová mouka - výtažek ze šišáku bajkalského působí silně antioxidačně a antibakteriálně, antialergický

  5. Organická vrbová kůra: je bohatá na antioxidanty, pomáhá zmírňovat a snižovat zánětlivé reakce a také poskytuje úlevu při rosacee a ekzému.